Novinky & články

Recenze fotoknihy od Saal-digital
vloženo: 19/04/2016 (20:43)

Není to tak dlouho, co jsem zde, na svých stránkách, upozorňoval na možnost pořídit si fotoknihu od německé firmy Saal-digital. Nelenil jsem a objednal si 64 stránkovou fotoknihu ve formátu A4 na šířku. A protože Saal-digital nabízí tzv. plochou vazbu s žádným rušivým švem uprostřed fotoknihy, vybral jsem 32 svých fotografií, které jsem umístil na celou dvoustránku knihy.
Pro vytvoření fotoknihy je třeba si nainstalovat program Saal Designer, což jediné mi trošku vadilo. Přece jen v dnešní době je vše většinou řešenou formou online programů. Prostředí programu je intuitivní a kdo již někdy nějakou fotoknihu tvořil, nebude mít žádný problém. Kdyby ano, může se obrátit na online podporu.
Balíček s knihou dorazil během dvou dnů, skvěle zabalený. Z knihy mám upřímnou radost, kvalita tisku je dle mého výborná a fotografie vypadají skvěle. Knihu si můžete prohlédnout přes tento odkaz.
Skvělý přístup Saal-digital ještě podtrhuje fakt, že mi zdarma zaslali nový výtisk fotoknihy, poněvadž do té první jsem omylem vložil panoramatickou fotografii ve formátu .tif. Tento formát není podporován a při jeho automatickém převodu při tisku, došlo k rozostření fotografie.
Myslím si, že fotokniha od Saal-digital rozhodně stojí za vyzkoušení!