Novinky & články

Chebské dvorky jsou úspěšně za námi
vloženo: 24/06/2017 (03:32)

Obrázek ke článku

Umělecký festival Chebské dvorky, je úspěšně za námi. Již 15. ročník festivalu v krásném historickém centru města Cheb, na kterém jsme letos poprvé vystavovali svoje fotky v rámci naší tradiční akce Putovní kolíček, nás všechny zúčastněné vystavující fotografy nabil neuvěřitelnou energií a myslím si, že hodně dlouho budeme mít z čeho čerpat a na co vzpomínat.
Byli jsme až neuvěřitelně chváleni ze všech stran a pan Illek, ředitel a kurátor pořádající Galerie 4, nám osobně nabídl účast i na dalším ročníku Chebských dvorků.
Tímto bych moc rád poděkoval kolegům "kolíčkářům" Martině Aubrechtové, Josefu Tumovi, Marcelu Benešovi, Martinu Hozákovi a "místním" karlovarským klukům Honzu Marholdovi a Martinu Hruškovi, za ty 3 dny strávené ve vaší příjemné společnosti. Samozřejmě nemůžu zapomenout na Ivu Kubelkovou, kterou jsem nechtěně přepadl v knihovně při přípravě na její koncert a tímto oboustraně nečekaným setkáním, mi splnila můj letitý sen. Moje drahá manželka mi to jistě odpustí. Dále v článku najdete nějaké reportážní fotografie z místa činu. číst dále »